Oled siin:Ajaveebid / tambetl blogi / Noorte vabalennu maailmameistrivõistlused Bulgaarias

Noorte vabalennu maailmameistrivõistlused Bulgaarias


Sisestanud tambetl - postitatud10 august 2018

Selleks aastaks on juuniorite vabalennu maailmameistrivõistlused Bulgaarias läbi saanud. Rõõmuga saame teatada, et saime juurde mitmeid maailmameistreid.

Esimesel võistluspäeval (07.08) mudeliklassis F1A ehk teisisõnu suur plaaner saavutas teise koha Nõmme Noortemaja õpilane Karl Männik. Ning samuti tasub ära mainida Gert Nulki 8 koht, mis on ka väga hea tulemus. Hannes Hollo sai 31 koha. Meeskonnaga saavutati antud mudeliklassis 4 koht.

Teisel võisluspäeval (08.08) mudeliklassis F1B ehk suur kummikas saavutas esimese koha Nõmme Noortemaja õpilane Karl Männik. Aleks Moistus 21 ja Gregor Moistus 22 koht. Meeskonnana saadi sel päeval 5 koht.

Kolmandal võistluspäeval (09.08) mudeliklassis F1P ehk väike taimer saavutas esimese kohta Tartu Mudellennu Klubi õpilane Gert Nulk. Hannes Hollo sai 8 koha ja Karl Männik 13 koha. Eesti meeskond tõusis sel päeval poodiumile ning sai 3 koha.

Üldarvestuses saavutas Eesti noorte meeskond 2 koha juuniorite maailmameistrivõistlustel.

Soovime õnne ja jaksu meie tublidele noortele sportlastele ning samuti suur aitäh treeneritele ja abistajatele, kes noored sportlased nii headele tulemustele aitasid!

Kõik pildid: siin