Oled siin:Uudised / 03 mai 2008 / Baltic Open esimene osavõistlus peetud / Baltic Open esimene osavõistlus peetud

Baltic Open esimene osavõistlus peetud


Sisestanud Anonüümne - postitatud03 mai 2008

Eelnenud nädalavahetusel peeti Mažeikiai taure (F3J, F3K) Leedus Mažeikiais, mis on Baltic Openi esimene osavõistlus. Eesti meeskond osales kolme piloodiga F3J sarjas: Janno Neemeloo, Edvin Penart ja Priit Leomar. Piloodid tänavad abilisi Evelini ja Pärtlit, ilma kelleta oleks nii suurel võistlusel osalemine olnud vägagi ebamugav. Täname ka võistluse korraldajaid meeldejääva nädalavahetuse eest.

Võistlusel osales kokku 28 võistlejat kolmest Balti riigist. Lennati viis tuuri, kuna rohkemaks ei jätkunud päevavalgust. Finaalid jäeti vihmase ilma tõttu ära ja lõpptulemused kuulutati välja eellendude baasil. Ilm oli kogu päeva väga muutlik ja pidevate vihmahoogudega.


Võistluse tulemused leiate Baltic openi ametlikult kodulehelt www.nakotne.com. Panen kindkasti pildid toimunust üles ka meie galeriisse. Lätlaste tehtud pildid leiad siit. Järgmine osavõistlus toimub juba 24.05. - 25.05.2008 Torupilli talus. Võistluse kohta infot saate Edvinilt. Kes ei taha ise osaleda on kindlasti oodatud abiliseks või kohtunikuks.