Oled siin:Uudised / 23 aprill 2009 / Kevadsündmused / Kevadsündmused

Kevadsündmused


Sisestanud ints - postitatud23 aprill 2009

Viljandi kevad 2009, F3A I etapp, F3C I etapp

Viljandi lennuväljal toimub 24-26 aprill lennumudelismi hooaja avaüritus. Mõnedes mudeliklasside küll juba võistlused käivad, kuid esimene suurem ühine kokkutulek toimub Viljandis - nagu viimastel aastatel välja on kujunenud. Ka see aasta on sõbralik Viljandi lennuväli mudelistidele vastu tulnud ja enda territooriumi kasutada andnud. Üritust veab Mudelspordi OÜ. Kavas on palju lendamisi igasuguste lennuvahenditega, samuti F3A võistlus, freestyle võistlus (shoulend), RC combat ja palju muud. Oma head F3A klassi tulevad näitama Soome ja Läti mudelistid! Lisainfo: http://www.mudelipood.ee/artikkel2.php

26.04.09 toimub Viljandi lennuväljal F3A (vigurlend) Eesti meistrivõistluste I etapp. Osalema on kutsutud kõik huvilised. F3A võistlusjuhendi ja võistlusmäärustiku leiab siit. Võistlustele saab registreeruda Pistik forumis.

02.05.09 toimuma pidanud F3C (mudelkopterid) Eesti Esivõistluste I etapp on tehnilistel põhjustel edasi lükatud. Loodetavasti võimaldab see suurendada ka võistlejate arvu. Võistlus toimub laupäeval, 9. või 16. mail, endiselt Kollasel lennuplatsil. Võistlused toimuvad Popular kava alusel, täpsem informatioon on leitav siit. Võistlustele saab registreeruda Pistik forumis mudelkopterite alamteema all.