Oled siin:Ühine meiega!

Ühine meiega!


Hea mudellennuhuviline !

Kui Sul on tahtmist ja huvi tegeleda lennuspordi ühe põnevama ja enim väljakutseid pakkuva tehnilise spordialaga, siis oled leidnud endale just sobiva!

Selleks, et osaleda erinevate mudeliringide töös või olla lihtsalt klubi liige, vaata meie Mudellennu Ühenduse lingi alla peituvat klubide nimekirja ja leiad kindlasti endale lähima tegutseva ringi või klubi, kust saad alati nõu ja abi küsida.

Kui tahad tulla vaatama mõnda võistlust või osalema üritusel, siis täpseima ajakava leiad alati kalenderplaani lingi alt. Helista julgelt korraldajale ja küsi nõu kuidas kohale jõuda! Toimunud sündumustest ja tegevustest leiad pildid pildigaleriist http://gallery.pistik.com/.

Tehniliste küsimuste lahendamiseks võid pöörduda foorumisse http://foorum.pistik.com/ või helistada mõne konkreetse ala spetsialistile või vastutavale isikule.

Meie lehe paremaks kasutamiseks soovitame endale luua konto. Vaata Logimise linki. Kui soovid saada ajakohast ja asjalikku infot toimuvatest sündmustest ja tegevustest, siis liitu meie meililistiga: 'mudellend (ät) googlegroups.com'.

Tule lendame koos,
Eesti Mudellennuühendus